Category

پله

جام جهانی تورنمنت بسیار پیچیده‌ای است - شش بازی، هفت از به فینال برسید - و ممکن است یک بازی را ببازید و خارج شوید، حتی اگر بهترین باشید.
پله
در تمام زندگی خدا را شکر می‌کنم. خانواده من بسیار مذهبی بودند.
پله

وقتی فوتبالیست بودم، خود را با فوتبالیست‌ها احاطه کردم. ما همه دوست بودیم. اما در برازیلیا، شما نمی‌دانید چه کسانی دوست هستند. می‌تواند مکان خطرناکی باشد.

پله

ورزش برای جوانان الهام‌بخش است.

پله

من واقعا افتخار می‌کنم که نام من بعد از توماس ادیسون می‌آید و از من خواسته می‌شود خود را ادسون خطاب کنم. من فکر می‌کردم پله وحشتناک به نظر می‌رسد. پله اسم آشغالی بود. ادسون بسیار جدی و مهم‌تر بنظر می‌رسید.

پله

پنالتی روش ضعیفی برای گل‌زدن است.

پله

ضربه دوچرخه‌ای آسان نیست.

پله
البته، پدر من بازیکن فوتبال بود. او خیلی خوب بازی می‌کرد. بعد، وقتی کوچک بودم، هشت یا نه ساله، ده ساله، فقط می‌خواستم شبیه پدرم شوم.
پله
برای اینکه مهاجم باشید، باید در فرم خوبی قرار بگیرید.
پله
وقتی در مقابل بازیکنان چرک یا خیلی سخت بازی می‌کنید، فرارکردن آسان است زیرا می‌دانید قرار است چه کاری انجام دهند. اما زمانی که بازیکن سخت اما باهوش است، کار بسیار سخت‌تر می‌شود.
پله
من همیشه فکر می‌کنم اگر فوتبالیست نبودم، باید یک بازیگر می‌شدم.
پله
من نماینده برزیل در سراسر دنیا هستم. هرجا می‌روم باید بهترین کار را انجام دهم تا مردم برزیل را ناامید نکنم. و آن را انجام داده‌ام.
پله
اگر روزی بمیرم، خوشحالم زیرا سعی کرده‌ام بهترین کار را انجام دهم. ورزش من اجازه داد تا این کار را انجام دهم، زیرا بزرگترین ورزش در جهان است.
پله
فکر نمی‌کنم تاجر خیلی خوبی باشم. من بیش از حد با قلبم عمل می‌کنم.
پله
جام جهانی روش بسیار مهمی برای سنجش بازیکنان خوب و عالی است. این آزمایش برای بازیکن‌های فوق‌العاده است.
پله
من آمده‌ام تا بپذیرم زندگی یک جلودار سخت است، که او بیشتر از بسیاری از مردان آسیب می‌بیند و بسیاری از آسیب‌ها اتفاقی نخواهد بود.
پله
پله نمی‌میرد. پله هرگز نخواهد مرد. پله قصد دارد برای همیشه ادامه داشته باشد.
پله
اگر به مردم آموزش ندهید، می‌توانید به راحتی آنان را اداره کنید.
پله
وقتی جوان هستید، کارهای احمقانه زیادی انجام می‌دهید.
پله
در طی سالیان آموختم تا با دو فرد در قلبم زندگی کنم. یکی ادسون که با دوستان و خانواده‌اش سرگرم است؛ دیگری بازیکن فوتبالی به نام پله است. من این اسم را نمی‌خواهم. پله مانند حرف‌زدن یک بچه به پرتغالی است.
پله
برزیل فوتبال را می‌خورد، می‌خوابد و می‌نوشد. برزیل فوتبال را زندگی می‌کند.
پله
ضربه برگردان کار آسانی نیست.
پله
اولین جام جهانی که به یاد می‌آورم سال ۱۹۵۰ بود، زمانی که ۹ یا ۱۰ ساله بودم. پدرم فوتبالیست بود، و مهمانی بزرگی بود، و زمانی که برزیل از اوروگوئه باخت، دیدم پدرم گریه می‌کند.
پله
من باید به چیزی اعتماد کنم که به من قدرت می‌دهد؛ من مجبورم به چیزی اعتقاد داشته باشم، اما در حرفه من لحظات زیادی وجود دارد که نمی‌توانم خدا را شرح دهم.
پله
همه‌چیز روی زمین یک بازی است. یک چیز گذرا. پایان همه ما مرگ است. پایان همه ما مشابه است، نیست؟
پله
هرجا بروید، سه تمثال وجود دارد که همه می‌شناسند: عیسی مسیح، پله و کوکا کولا.
پله
مدام از من درباره افراد پرسیده می‌شود. تنها راه، برنده‌شدن به عنوان تیم است. فوتبال تنها مربوط به یک، دو یا سه بازیکن ستاره نیست.
پله
من همیشه فلسفه‌ای داشتم که از پدرم گرفته بودم. او می‌گفت: گوش کن. خداوند به تو هدیه‌ای داده است تا فوتبال بازی کنی. این هدیه‌ای از طرف خدا است. اگر مراقب سلامتی‌ات باشی، اگر همیشه در فرم خوبی قرار داشته باشی، با هدیه‌ای از جانب خداوند هیچ‌کس تو را متوقف نخواهد کرد، اما باید آماده باشی.
پله
شما باید به مردم احترام بگذارید و سخت کار کنید تا روی فرم بمانید. و من خیلی سخت تمرین می‌کردم. وقتی بازیکنان دیگر پس از تمرین به ساحل می‌رفتند، من آن‌جا به توپ ضربه می‌زدم.
پله
همه‌چیز تمرین است.
پله
اشتیاق همه‌چیز است. اشتیاق باید مثل تارهای گیتار محکم بسته شود و بلرزد.
پله
وقتی بازیکنی گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند، بسیاری از مردم فکر می‌کنند او چه بازیکن فوق‌العاده‌ای است، زیرا گل زدن مهم است؛ اما یک بازیکن فوق‌العاده، آن است که بتواند در زمین همه کار انجام دهد. بتواند پاس گل بدهد، هم‌تیمی‌هایش را تشویق کند و به آن‌ها انگیزه بدهد تا به جلو بروند. او کسی است که وقتی تیم خوب کار نمی‌کند، به یکی از رهبران تبدیل می‌شود.
پله
موفقیت تصادفی نیست. بلکه کار سخت، استقامت، مطالعه، وفاداری و بیشتر از همه، عشق به کاری که انجام می‌دهید یا چیزی که یاد می‌گیرید، می‌خواهد.
پله

© 2019 طالبوف — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑