Tag

احترام

جملات قصار مریل استریپ

افتخار، احترام، مدارا و گوش‌دادن دلسوزانه، کیفیت‌هایی است که در گفتمان‌های امروزه از بین رفته است.

جملات قصار پله

شما باید به مردم احترام بگذارید و سخت کار کنید تا روی فرم بمانید. و من خیلی سخت تمرین می‌کردم. وقتی بازیکنان دیگر پس از تمرین به ساحل می‌رفتند، من آن‌جا به توپ ضربه می‌زدم.

جملات قصار موری شوارتز

اینگونه است که احترام دریافت می‌کنید: با اهدای چیزهایی که در اختیار دارید.

جملات قصار آنتوان چخوف

عشق، دوستی و احترام، مردم را به اندازه نفرت مشترک از یک چیز، متحد نمی‌کند.

جملات قصار استیو جابز

من احترام زیادی برای پیشرفت تدریجی قائلم، و من چنین چیزی را در زندگی‌ام انجام داده‌ام، اما همیشه به سمت تغییرات انقلابی جذب شده‌ام. نمی‌دانم چرا. زیرا آن‌ها سخت‌تر هستند. آن‌ها استرس‌زاتر هستند. و شما معمولا از دوره‌ای می‌گذرید که همه می‌گویند بطور کامل شکست خورده‌اید.

جملات قصار آلبرت اینشتین

بگذارید به هرکس به عنوان فرد احترام گذاشته شود و هیچ‌کس پرستیده نشود.

جملات قصار جک ما

نمی‌خواهم مرا دوست بدارند. می‌خواهم به من احترام بگذارند.

جملات قصار آلبر کامو

هیچ‌چیز به اندازه احترام بر اثر ترس، خوار نیست.

جملات قصار عباس کیارستمی

من فیلم «ده» را قبول کردم که نشان ندهم، برای اینکه در یک جایی، خیلی خیلی بی‌ربط و بدون دلیل گفتند که ما این فیلم را نشان نمی دهیم، چون باعث می‌شود که بچه، نسبت به مادرش بی احترامی کند. در حالی که اگر شما فقط یک بار تلویزیون را باز بکنید، و روابط خانوادگی را در یک سریال تلویزیونی ببینید، مفهوم بی‌احترامی به خانواده را از این سریال‌های کوتاه تلویزیونی می‌توانید ببینید. فیلم «ده» من مطلقاً بی‌احترامی را نشان نمی دهد. یک عصبیتی بود که باید نشان داده می‌شد و نشان داده شد. عصبیت که بی‌احترامی نیست. بی‌احترامی، دوپهلو حرف زدن است، ایهام است. به کار بردن کلمات زشت و کلمات فرهنگ کوچه است که الان این همه در تلویزیون ما متداول است. حالا شما بفرمایید من چه طور با این قضیه کنار بیایم؟ طبیعتاً کنار نمی آیم.

© 2019 طالبوف — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑