Tag

اپل

جملات قصار استیو جابز

من این را پیش‌بینی نمی‌کردم، اما بعد معلوم شد اخراج‌شدن از اپل بهترین اتفاقی بود که می‌توانست برایم بیفتد. سنگینی موفق‌بودن با سبکی آغازی دوباره و کمتر مطمئن‌بودن درباره همه‌چیز جایگزین شده بود. این اتفاق مرا آزاد گذاشت تا به یکی از خلاقانه‌ترین دوره‌های زندگی‌ام وارد شوم.

جملات قصار استیو جابز

مهندسی در اکثر شرکت‌های کامپیوتری از بین رفته است. در شرکت‌های لوازم الکترونیکی مصرفی، از قسمت نرم‌افزاری آن سر در نمی‌آورند. و بنابراین شما واقعا نمی‌توانید در هیچ‌جای دیگر، محصولاتی مانند محصولات ساخت اپل بسازید. اپل تنها شرکتی است که همه چیز را زیر یک سقف دارد.

جملات قصار استیو جابز

سهم بازار اپل بزرگتر از بی ام و، مرسدس یا پورشه در بازار خودرو است. چه مشکلی دارد از گر بی ام و یا مرسدس باشید؟

جملات قصار استیو جابز

صنعت کامپیوترهای دسکتاپ مرده است. نوآوری عملا متوقف شده است. مایکروسافت با نوآوری‌های بسیار کمی، غالب است. تمام شده است. اپل از دست رفته است. بازار دسکتاپ به سال‌های تاریکی وارد شده است، و برای ۱۰ سال آینده یا حداقل باقی این دهه در این عصر تاریک باقی خواهد ماند.

جملات قصار استیو جابز

دلیل اینکه اپل می‌تواند محصولاتی مانند آیپد بسازد، این است که ما همیشه سعی می‌کنیم در تقاطع تکنولوژی و هنرهای آزادانه باشیم.

جملات قصار استیو جابز

خب بالاخره، اپل چیست؟ اپل در مورد افرادی است که متفاوت فکر می‌کنند (outside the box)، افرادی که می‌خواهند از کامپیوتر برای تغییر دنیا استفاده کنند، از کامپیوتر کمک می‌گیرند تا چیزهایی بسازند که تفاوت را رقم می‌زند، نه فقط اینکه کار خود را انجام دهند.

جملات قصار استیو جابز

یک آیپاد، یک گوشی و یک ارتباط‌گیرنده موبایل اینترنتی... این‌ها سه دستگاه جداگانه نیستند! و ما آن را آیفون می‌نامیم! امروز اپل قصد دارد تا گوشی موبایل را دوباره اختراع کند. و اختراع ما اینجا است.

© 2019 طالبوف — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑