Tag

دنیا

خب بالاخره، اپل چیست؟ اپل در مورد افرادی است که متفاوت فکر می‌کنند (outside the box)، افرادی که می‌خواهند از کامپیوتر برای تغییر دنیا استفاده کنند، از کامپیوتر کمک می‌گیرند تا چیزهایی بسازند که تفاوت را رقم می‌زند، نه فقط اینکه کار خود را انجام دهند.
استیو جابز
من هرگز معتقد نیستم که خداوند برای دنیا تاس می‌ریزد.
آلبرت اینشتین
سخت‌ترین چیز در دنیا، فهمیدن مالیات بر درآمد است.
آلبرت اینشتین
دنیا مکانی خطرناک برای زندگی‌کردن است؛ نه بخاطر افرادی که شیطان هستند، بلکه بخاطر افرادی که کاری در این باره انجام نمی‌دهند.
آلبرت اینشتین
من حتی ذره‌ای مخالف طبقه متوسط نیستم. به من نگاه کنید! من بسیار به نفع مردم، زمان، پول و تلاش خود را می‌گذارم و سعی می‌کنم دنیا را بهبود ببخشم.
جی کی رولینگ
اعتراف خجالت‌آوری که می‌توانم داشته باشم این است که من بازی‌های ویدیویی را دوست داشتم. همان چیزی که وقتی بچه بودم مرا به سمت مهندسی نرم‌افزار کشاند. می‌خواستم پول بیشتری دربیاورم تا بتوانم کامپیوتر بهتری بخرم و بازی‌های بهتری انجام دهم؛ به چیزی مثل نجات دنیا هم فکر نمی‌کردم.
ایلان ماسک
به جوانان کمک کنید. به بچه‌های کوچک کمک کنید. زیرا بچه‌های کوچک، بزرگ خواهند شد. افراد جوان، بذرهایی را که شما در ذهنشان کاشته‌اید، به همراه دارند و وقتی رشد کنند، دنیا را تغییر خواهند داد.
جک ما
به این دنبا نیامدم تا کار کنم. آمده‌ام تا از زندگی لذت ببرم. نمی‌خواهم در دفترم بمیرم. می‌خواهم کنار ساحل بمیرم.
جک ما
وقتی در کالج بودم، می‌خواستم درگیر چیزهایی بشوم که دنیا را تغییر می‌دهند.
ایلان ماسک
ما همه مسافران بیابان این دنیا هستیم، و بهترین چیزی که در سفرهایمان می‌توانیم پیدا کنیم، یک دوست صادق است.رابرت لویی استیونسن
هدف ما ساخت بهترین دستگاه‌های دنیا است، نه اینکه بزرگترین باشیم.
استیو جابز
به شیوه مهربانی، می‌توانید دنیایی را بلرزانید.
مهاتما گاندی
دنیا برای نیازهای انسان کافی است، نه برای طمع‌های او.
مهاتما گاندی

© 2018 طالبوف — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑