Tag

مرگ

شخصیت‌های من که از مرگ بازمی‌گردند، بدتر می‌شوند. گاهی اوقات حتی شخصیت پیشین خود را نیز ندارند. بدن ممکن است حرکت کند، اما برخی از جنبه‌های روحی آنان تغییر کرده یا تبدیل شده است، و برخی چیزها را از دست داده است.
جورج آر آر مارتین
من سعی دارم تا کاری کنم که خوانندگان احساس کنند حوادث کتاب را تجربه کرده‌اند. همانطور که اگر دوستتان کشته می‌شود، ناراحت می‌شوید؛ اگر یک شخصیت داستانی نیز کشته شد، باید ناراحت شوید. باید اهمیت بدهید. اگر کسی بمیرد و شما به دنبال پف‌فیل بیشتر باشید، تجربه سطحی داشته‌اید، نه؟
جورج آر آر مارتین
اگر روزی بمیرم، خوشحالم زیرا سعی کرده‌ام بهترین کار را انجام دهم. ورزش من اجازه داد تا این کار را انجام دهم، زیرا بزرگترین ورزش در جهان است.
پله
همه‌چیز روی زمین یک بازی است. یک چیز گذرا. پایان همه ما مرگ است. پایان همه ما مشابه است، نیست؟
پله
هرچیزی که متولد شود، می‌میرد.
موری شوارتز
صد و ده سال بعد هیچ‌یک از افراد اینجا زنده نخواهند بود.
موری شوارتز
بهترین راه برای مقابله با آن، زندگی‌کردن به روشی کاملا آگاهانه، مهربانانه و عاشقانه است. منتظر نمانید تا زمانی که به بستر مرگ بیفتید و آن زمان بفهمید این بهترین روش ممکن بوده است.
موری شوارتز
یاد بگیرید چگونه زندگی کنید تا بدانید چگونه بمیرید؛ یاد بگیری چگونه بمیرید تا بدانید چگونه زندگی کنید.
موری شوارتز
هیچ‌کس نمی‌خواهد بمیرد. حتی مردمی که می‌خواهند به بهشت بروند، نمی‌خواهند بمیرند تا به آن‌جا بروند. در عین حال، مرگ مقصد نهایی همه ما است. هیچ‌کس تاکنون از آن فرار نکرده است. و همینطور باید باشد، زیرا مرگ به احتمال زیاد بهترین اختراع زندگی است. عامل تغییر زندگی است. پیر را پاک می‌کند تا راهی تازه بسازد.
استیو جابز
به یاد داشتن اینکه قرار است بمیرید بهترین روشی است که من برای جلوگیری از تله فکری چیزهایی که از دست می‌دهم، می‌دانم. شما قبلا عریان شدید. هیچ دلیلی برای پیروی‌نکردن از قلبتان وجود ندارد.
استیو جابز
به یاد آوردن اینکه به زودی می‌میرم، مهم‌ترین ابزاری است که به من کمک می‌کند تا تصمیم‌های بزرگ زندگی‌ام را بگیرم. زیرا تقریبا همه‌چیز، همه انتظارات خارجی، همه غرورها، همه ترس از شرمندگی و شکست، در برابر مرگ به زمین می‌افتند و تنها چیزهای مهم باقی می‌مانند.
استیو جابز
بسیاری از کسانی که زندگی می‌کنند، لایق مرگ هستند. و بعضی از کسانی که می‌میرند، شایسته زندگی هستند. آیا می‌توانید آن را به آن‌ها بدهید؟ پس بیش از حد برای معامله مرگ در قضاوت حریص نباشید.
گندالف
کسی که دیگر نمی‌تواند شگفت‌زده شود یا در هیجان فرو برود، به خوبی یک مرده است؛ چشمان او بسته است.
آلبرت اینشتین
من فکر می‌کنم شما کار می‌کنید و یاد می‌گیرید تا زمانی که بمیرید.
جی کی رولینگ
مرگ ذهن مرا درگیر کرده است، بله این کار را انجام داده است. واقعا نمی‌فهمم چرا ذهن دیگران را درگیر نمی‌کند. فکر می‌کنم واقعا درگیر می‌کند، اما تنها من زیادی درباره‌اش صحبت می‌کنم.
جی کی رولینگ
خدا مرده است. باقیمانده خدا مرده است. و ما آن را کشتیم. با این حال، هنوز سایه‌اش پدیدار می‌شود. چگونه خودمان را دلداری می‌دهیم، قاتل همه قاتلان را؟ چه چیز مقدس و بزرگتر از همه بود که جهان هنوز صاحبش است و زیر چاقوی ما به مرگ کشیده شده است؛ چه کسی این خون را از ما پاک می‌کند؟ چه آبی وجود دارد که ما خودمان را با آن تمیز کنیم؟
فریدریش نیچه
مرگ، فقط ماجراجویی بزرگ بعدی زندگی است.
جی کی رولینگ
به این دنبا نیامدم تا کار کنم. آمده‌ام تا از زندگی لذت ببرم. نمی‌خواهم در دفترم بمیرم. می‌خواهم کنار ساحل بمیرم.
جک ما
هیچ دلیلی، مرگ افراد بی‌گناه را توجیه نمی‌کند.
آلبر کامو
زندگی و مرگ یکی هستند، همانطور که رودخانه و دریا نیز یکی هستند.جبران خلیل جبران
طوری زندگی کنید که گویا فردا می‌میرید. طوری یاد بگیرید که گویا برای همیشه زنده‌اید.
مهاتما گاندی

© 2019 طالبوف — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑