Tag

نوآوری

جملات قصار استیو جابز

اما نوآوری از کسانی می‌آید که یکدیگر را در راهرو ملاقات می‌کنند یا ساعت ۱۰:۳۰ شب با یک ایده جدید به یکدیگر زنگ می‌زنند، یا چون چیزی فهمیده‌اند درباره اینکه روش فکر کردن ما برای حل یک مشکل، اشتباه است.

جملات قصار استیو جابز

اگر می‌خواهید ارتباطات نوآورانه ایجاد کنید... شما نباید همان کیف تجربه‌ای را که دیگران دارند داشته باشید.

جملات قصار استیو جابز

گاهی اوقات وقتی نوآوری می‌کنید، اشتباهاتی دارید. بهتر است به سرعت به آن‌ها اعتراف کنید و با بهبود نوآوری‌های دیگرتان ادامه دهید.

جملات قصار جی کی رولینگ

تخیل تنها توانایی منحصربفرد فردی برای تصور چیزهای نادیدنی نیست، از این رو، سرچشمه همه اختراعات و نوآوری‌ها است. در تبدیل‌شونده‌ترین و الهام‌بخش‌ترین توانایی، قدرتی وجود دارد که ما را قادر می‌سازد تا تجربیاتمان را با افرادی که شانس یادگیری آن را نداشته‌اند، به اشتراک بگذاریم.

جملات قصار ایلان ماسک

تصور احمقانه‌ای است که بگوییم که گزینه شکست در ناسا وجود ندارد. شکست در همه جا وجود دارد. اگر کارهایتان شکست نخورد، پس به اندازه کافی نوآورانه نبوده است.

جملات قصار جک ما

درس‌هایی که از روزهای تاریک در علی بابا آموختم، این بود که شما باید در تیم خود ارزش، نوآوری و چشم‌انداز داشته باشید. همچنین، اگر تسلیم نشوید، هنوز فرصت دارید. و وقتی کوچک هستید، باید روی ذهن خود تمرکز و تکیه کنید، نه قدرت.

جملات قصار جک ما

به جوانان اعتماد کنید؛ به نوآوری این نسل اعتماد کنید. آن‌ها چیزهایی می‌سازند که نوآوری را روز به روز تغییر می‌دهد. و همه مصرف‌کنندگان یکسان هستند: چیزهایی می‌خواهند که جدید، ارزان، خوب و منحصربفرد باشند. اگر چنین چیزهایی را برای مصرف‌کنندگان بسازیم، آن‌ها به سمت ما می‌آیند.

جملات قصار استیو جابز

نوآوری وجه تمایز بین رهبر و دنبال‌کننده است.

جملات قصار لری الیسون

وقتی نوآوری می‌کنید، باید آماده باشید که همه بگویند دیوانه‌اید!

© 2019 طالبوف — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑