Tag

نوآوری

اما نوآوری از کسانی می‌آید که یکدیگر را در راهرو ملاقات می‌کنند یا ساعت ۱۰:۳۰ شب با یک ایده جدید به یکدیگر زنگ می‌زنند، یا چون چیزی فهمیده‌اند درباره اینکه روش فکر کردن ما برای حل یک مشکل، اشتباه است.
استیو جابز
اگر می‌خواهید ارتباطات نوآورانه ایجاد کنید... شما نباید همان کیف تجربه‌ای را که دیگران دارند داشته باشید.
استیو جابز
گاهی اوقات وقتی نوآوری می‌کنید، اشتباهاتی دارید. بهتر است به سرعت به آن‌ها اعتراف کنید و با بهبود نوآوری‌های دیگرتان ادامه دهید.
استیو جابز
تخیل تنها توانایی منحصربفرد فردی برای تصور چیزهای نادیدنی نیست، از این رو، سرچشمه همه اختراعات و نوآوری‌ها است. در تبدیل‌شونده‌ترین و الهام‌بخش‌ترین توانایی، قدرتی وجود دارد که ما را قادر می‌سازد تا تجربیاتمان را با افرادی که شانس یادگیری آن را نداشته‌اند، به اشتراک بگذاریم.
جی کی رولینگ
تصور احمقانه‌ای است که بگوییم که گزینه شکست در ناسا وجود ندارد. شکست در همه جا وجود دارد. اگر کارهایتان شکست نخورد، پس به اندازه کافی نوآورانه نبوده است.
ایلان ماسک
درس‌هایی که از روزهای تاریک در علی بابا آموختم، این بود که شما باید در تیم خود ارزش، نوآوری و چشم‌انداز داشته باشید. همچنین، اگر تسلیم نشوید، هنوز فرصت دارید. و وقتی کوچک هستید، باید روی ذهن خود تمرکز و تکیه کنید، نه قدرت.
جک ما
به جوانان اعتماد کنید؛ به نوآوری این نسل اعتماد کنید. آن‌ها چیزهایی می‌سازند که نوآوری را روز به روز تغییر می‌دهد. و همه مصرف‌کنندگان یکسان هستند: چیزهایی می‌خواهند که جدید، ارزان، خوب و منحصربفرد باشند. اگر چنین چیزهایی را برای مصرف‌کنندگان بسازیم، آن‌ها به سمت ما می‌آیند.
جک ما
نوآوری وجه تمایز بین رهبر و دنبال‌کننده است.
استیو جابز
وقتی نوآوری می‌کنید، باید آماده باشید که همه بگویند دیوانه‌اید!
لری الیسون

© 2019 طالبوف — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑