Tag

نویسنده

جملات قصار مریم میرزاخانی

زمانی که بچه بودم، رویای نویسنده شدن را داشتم. هیجان‌انگیزترین سرگرمی من خواندن رمان بود؛ در واقع، هرچه می‌یافتم می‌خواندم.

جملات قصار جورج آر آر مارتین

من یکی از نویسندگانی هستم که می‌گویند: از نوشتن لذت می‌برم!

جملات قصار جورج آر آر مارتین

من همیشه نویسنده تاریکی بوده‌ام.

جملات قصار جورج آر آر مارتین

در یک کتاب، من نویسنده هستم، همچنین کارگردان هستم و همه بازیگران و متخصص جلوه‌های ویژه و نورهستم: همشون من هستم. پس از خوب می‌شود یا بد، همه‌اش تقصیر من است.

جملات قصار جورج آر آر مارتین

فکر می‌کنم یکی از پیشرفت‌های غیرمنتظره برای من، خواندن چهار قانون رابرت ای هینلین درباره نوشتن بود که یکی از آن‌ها امر می‌کند: شما باید چیزی را که می‌نویسید، تمام کنید. من هیچ مشکلی با قانون اول نداشتم: شما باید بنویسید؛ زیرا من تقریبا از بچگی می‌نوشتم. اما هرگز چیزی را که می‌نوشتم تمام نکردم.

جملات قصار جورج آر آر مارتین

من معتقدم نویسنده از هر داستانی که می‌نویسد یاد می‌گیرد، و وقتی چیزهای متفاوتی را امتحان می‌کنید، درس‌های متفاوتی را نیز یاد می‌گیرید. کار کردن با دیگر نویسنده‌ها، مانند هالیوود یا در یک مجموعه جهانی مشترک، روش‌های جدیدی را برای دیدن کارها و رویکردهای مختلفی را نسبت به چالش‌های خاص و خلاق به شما نشان می‌دهد، در نتیجه، مهارت‌های شما را تقویت می‌کند.

جملات قصار جورج آر آر مارتین

چیز عجیبی که درمورد نویسنده‌شدن وجود دارد این است که میل به گم‌شدن در کتاب‌هایمان داریم. گاهی اوقات بنظر می‌رسد زندگی واقعی سوسوی ضعیفی می‌زند و ما به سختی جزو آن هستیم. شما حوادثی را که در کتاب‌ها رخ می‌دهد بسیار بهتر از حوادثی که موقع نوشتن آن‌ها در زندگی واقعی رخ دادند، به یاد می‌آورید.

جملات قصار جورج آر آر مارتین

نویسندگانی وجود دارند، و من برخی از آن‌ها را می‌شناسم، که بسیار منظم هستند. که مثلا هرروز، روزی ۴ صفحه می‌نویسند. و برایشان مهم نیست آن روز چه اتفاقی برای سگ یا تیم مورد علاقه‌شان افتاده است. من از آن نویسندگان نیستم.

جملات قصار آنتوان چخوف

یک نویسنده، قناد، فروشنده لوازم آرایشی یا سرگرم‌کننده نیست.

جملات قصار جی کی رولینگ

من رهاترین نویسنده در جهان هستم.

جملات قصار جی کی رولینگ

فارغ از هر آن‌چه که منتقدان درباره خلا موقت می‌گویند، این همان چیزی است که من می‌خواستم باشد، و شما به عنوان نویسنده نمی‌توانید منصفانه‌تر بگویید.

جملات قصار جی کی رولینگ

من تصور می‌کردم نویسنده مشهور شدن، چیزی مثل شبیه جین آستن شدن است.

جملات قصار سیمین دانشور

بنابراین وظیفه من به عنوان نویسنده ایرانی جذب توده مردم است و وقتی این مردم درک مناسبی پیدا کردند، می‌توانند به سراغ کارهای انتزاعی هم بروند.

© 2019 طالبوف — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑